Wordapp.com LAAS Hizmeti İle Yeni Hastalara Ulaşın
hasta bulma

YENİ HASTALARA ULAŞMANIN EN ETKİLİ YOLU

Benzersiz LAAS (Potansiyel Müşteri Temini Hizmeti) konseptimiz, daha fazla iş yapmanızı garanti eden bir servistir.

LAAS konsepti, dilediğiniz sayıda hastaya ulaşmanızı sağlar. LAAS ile hem potansiyel hastalarınıza ulaşabilir hem de raporlanabilir ses kaydı ve mailler sayesinde klinik içi personel-hizmet gelişiminizi ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz.

Günümüzde verilerin çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden her bir müşterimiz için yaptığımız LAAS sitelerinin performansını ölçüyoruz. Böylece her gün daha yüksek hasta dönüşü sağlayan siteler yapabiliyor, daha fazla hekimi mutlu edebiliyoruz.

Şeffaflık prensibimiz gereğince bu verileri yalnızca iş ortaklarımızla değil, sizlerle de paylaşmaktan çekinmiyoruz. Bize göre bilgi paylaştıkça çoğalır.

LAAS Hizmeti Alan Bazı İş Ortaklarımız ve Elde Ettiğimiz Sonuçlar

  • Ankara – Yenimahalle Bölgesinde ortodonti hizmetini çalıştığımız Erbil Şahinkaya için hazırladığımız ankaraortodonti.org sitesinin 7 Aralık 7 Ocak tarihleri arası verileri;

20 Hasta İletişimi

20 potansiyel hastanın 9’u maille, 11’i telefon ederek hekimimize ulaştı.

7 Muayene

7 hasta kliniğe giderek muayene oldu.

3 Tedavi Başlangıcı

Muayene olmaya gelen 7 hastadan 3’ü tedaviye hemen başladı.

  • İstanbul – Nişantaşı Bölgesinde ağız kokusu hizmetini çalıştığımız Sibel Örsal için yaptığımız agiz-kokusu.com ile 1 Ekim –  31 Kasım tarihleri arası veriler;

33 Hasta İletişimi

33 potansiyel hastanın 22’u maille, 11’i telefon ederek hekimimize ulaştı.

7 Muayene

7 hasta kliniğe giderek muayene oldu.

6 Tedavi Başlangıcı

Muayene olmaya gelen 7 hastadan 6’sı tedaviye hemen başladı.

Bizi En İyi Mutlu Müşteriler Temsil Eder

Daha önce duymadığınız bir hizmet olduğu için LAAS ile alakalı aklınızda hala birçok soru işareti olabilir. Ne zaman isterseniz bir çayınızı içmeye ve benzersiz hizmetimizle alakalı bütün sorularınızı yanıtlamaya gelmekten mutluluk duyarız.

Bizleri en iyi mutlu müşterilerimizin anlatacağına inanıyoruz. Bu yüzden yönlendirdiğimiz hastaların tedavilerinden vakit bulabildiklerinde onlarla röportaj yaparak memnuniyetlerini anlatmalarını rica ediyoruz.

Dr. Dt. Sibel Örsal ve Dt. Volkan Yakut ile yaptığımız röportajları aşağıda paylaşıyoruz. Daha fazla mutlu müşterimizden bizi dinlemek isterseniz Wordapp Hikayeleri ya da Youtube kanalımızda daha fazla röportaj bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun

meltem

This entry has 0 replies

Comments are closed.