Wordapp'i Sevmeniz İçin 7 Neden! - Wordapp

Şimdi size Wordapp’ten ve onu sevmenizi sağlayacak 7 nedenden bahsetmek istiyoruz. Lütfen okumaya devam edin!

Ayrıca webinarlarımızdan birine üye olup, dilbilgisi varlıklarınızı paraya çevirmede, Wordapp’in size nasıl yardım edeceğini öğrenin!

Whenever

Giriş yapın ve görün, size uygun bir görev listesiyle karşılaşacaksınız. İster sadece 10 dakikanızı alacak bir editörlük işiyle: “bugünlük yeter bu kadar çalışmak.” deyin, isterseniz yirmi adet 500 kelimelik metinler yazarak, 10 saatlik bir yazım maratonuna katılın.

Organized

Organize iş akışı sayesinde, değerli zamanınızdan çalacak e-maillerle, Dropbox veya üretkenliğinizi düşürecek başka unsurlarla uğraşmak zorunda değilsiniz.

Rules

Anahtar kelime yoğunluğu, kelime sayımı ve diğer talimatlar ile ilgili kurallar, otomatik olarak kontrol ediliyor. Bu sayede siz de beş sayfalık talimatlar yazısı okumak yerine metne odaklanabiliyorsunuz.

Data-driven

Programcılarımız her iki haftada bir, sizin daha üretken çalışabilmeniz için uygulamayı geliştiriyor.

Asset

Wordapp, dilbilgisi varlıklarınızı paraya çevirmede; isterseniz yazarak, isterseniz yayımlayarak veya affiliate programımız sayesinde, kazandırdığınız müşterilerden komisyon almanızı sağlayarak, yardımcı olur.

Prompt

Geri bildirimler sistem üzerinden yapılır, iş listende hemen belirir.

Publisher

Yayımcılar bir metni gün içinde birkaç defa kabul eder ve yayımlar. Metin kabul edildikten sonra, yazarlar ve editörler ödeme alır.

Eğer anadilinize güveniyor, kelimeleri seviyorsanız Wordapp tam sizin için! Günde 10 dakika veya 10 saat, karar sizin.

Ayrıca dilbilgisi varlıklarını paraya çevirmek adına, daha fazla fırsat için Affiliate Program‘ımıza göz atabilirsiniz.

Wordapp’in, dilbilgisi varıklarınızı paraya çevirmede size nasıl yardımcı olacağını görmek için webinara üye olmayı unutmayın!

jorn

This entry has 0 replies

Comments are closed.