Uygulama güncellemesi - 13 Aralık 2016 - Wordapp

Uygulama güncellemesi – 13 Aralık 2016

– Yazarların görev listesinde editör görevlerini görebilmek için en az 10 yazma görevini tamamlaması ve Seviye 6’ya ulaşması gerekmektedir.
– Yöneticiler bu güncellemeden sonra tüm hesapları görebilir. Hesap oluşturulurken hesap sahibi değiştirebilir. Hesap listeleme ekranında hesaba bağlı projeler görülebilir.
– Yapılan güncelleme ile proje düzenleme ve proje ayrıntıları sayfaları birleştirilmiştir. Yeni ‘Proje’ ekranının genel kullanıcı arayüzünde kayda değer değişiklikler yapılmıştır. Bundan böyle yayıncılar ve proje yaratıcıları projeyle ilgili tüm ayrıntıları aynı ekranda görecektir.
– Yaratılan projelere hesaplara bağlanabilme opsiyonu sağlanmıştır.
– Yayıncılar artık onaylanmış görevlerin durumunu ‘Yayınlandı’ olarak değiştirebilmektedir.
– ‘Önizleme’ seçeneği artık yazarlar, editörler ve yayıncılar dahil tüm kullanıcılar için görev yazma ekranına eklenmiştir. ‘Önizleme’ ekranı, her bir görevin içerik çıktısını temel alarak hazırlanmıştır. Bu özelliği kullanarak, yazar ve editörler üzerinde çalıştıkları içeriklerin nihai çıktısını görebilirken, yayıncılar içeriklerinin yayınladıktan sonraki görünümü hakkında kolayca fikir sahibi olabilmektedirler.
– Resim yüklemeleri için maksimum ve minimum boyut kuralları aktif hale getirilmiştir.
– Bakiye sayfasının taslak görünümü hazırlanmıştır. Her bir kullanıcı için toplam, bekleyen ve çekilebilir işlem öğeleri bu güncelleme ile hazırlanmıştır.

bugra

This entry has 0 replies

Comments are closed.